pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

OXYBRAZJA

 

OXYBRAZJA (Mikrodermabrazja tlenowa)
+ SERUM + MASKA

Zabieg oczyszczający, peeling wodno-tlenowy złuszcza obumarły naskórek. Strumień sprężonego tlenu medycznego i soli fizjologicznej rozpylany jest na skórze za pomocą specjalnie zaprojektowanej głowicy. Głębokość złuszczenia naskórka reguluje się w zależności od prędkości i kąta wyrzucanego tlenu z solą fizjologiczną. 
Zabieg pozostawia na skórze uczucie świeżości, jest przeznaczony do każdego rodzaju cery, nawet bardzo wrażliwej, można stosować go też w lato. Jest jedną z metod odmładzających skórę. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny, dotlenia i głęboko nawilża skórę.
Szczególnie polecamy jako bazę pod inne zabiegi kosmetyczne, gdyż skóra po oxybrazji jest bardzo chłonna i wyjątkowo absorbuje składniki aktywne zawarte w kosmetykach.
Zabieg jest też zalecany osobom borykającym się z trądzikiem. Oprócz tego, że znakomicie oczyszcza cerę, to również działa antybakteryjnie - eliminuje bakterie beztlenowe, które wywołują trądzik pospolity.Uwaga! Nasze urządzenie do zabiegu wykorzystuje tlen medyczny podawany z butli, a nie sprężone powietrze! Na rynku jest wiele urządzeń i zabiegów zwanych oxybrazją, które za pomocą sprężarki wytwarzają podmuch powietrza. Skład powietrza to tylko 21% tlenu. Działanie dotleniające jest więc 5 razy słabsze niż w przypadku czystego tlenu.

Ceny:
Zabieg na twarz, szyję i dekolt               Cena: 220 zł (260 zł z maską algową)
Jako baza pod inny zabieg na twarz         Cena: 100 zł

Czas zabiegu: 60 min.

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi