pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

Depilacja woskowa - Lycon

 

DEPILACJA LYCON - ekskluzywna depilacja z Australii
Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i bezbolesny. Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini. Dzieje się to za sprawą najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego użytych do produkcji wosków. Za każdym razem osiągniemy efekt zupełnie gładkiej skóry, usuwając włoski każdej długości, nawet te 2-3mm. Przez co depilacja Lycon starcza też na dłużej, bo usuwa kompletnie wszystkie włoski.
Woski Lycon poza doskonałą jakością wyróżniają się także wyjątkowymi zapachami i kolorami.
W ofercie znajdują się zarówno woski twarde jak i miękkie. Wosk dobiera kosmetyczka w zależności od depilowanego miejsca. Poza woskami dysponujemy pełną gamą produktów uzupełniających oraz produktami do pielęgnacji domowej  Lycon.

DEPILACJA INTYMNA - BRAZYLIJSKA I HOLLYWOOD

Depilacja brazylijska (brazyliana) to rodzaj depilacji obejmujący usunięcie owłosienia z linii bikini i pachwin, z warg sromowych oraz szpary międzypośladkowej. Pozostawia się jedynie wąski pasek włosów na wzgórku łonowym. Depilacja hollywood obejmuje wszystkie obszary jak w depilacji brazylijskiej + depilacja wzgórka łonowego.
 
W Vanilla Spa depilację brazilian i hollywood wykonujemy twardymi bezpaskowymi woskami Lycon, które usuwają włoski o długości nawet 1mm i są niezwykle elastyczne, pozostawiają skórę gładką i bez podrażnień, nawet w przypadku bardzo wrażliwych miejsc oraz na wargach sromowych. Usuwamy absolutnie wszystkie włoski, a skóra po depilacji jest pefekcyjnie gładka.
 
Partia ciała
Cena
BRWI 35 zł
WĄSIK 35 zł
BRODA 30-70 zł
WEWNĄTRZ NOSA 35 zł
PRZEDRAMIONA 55 zł
CAŁE RĘCE 80 zł
PACHY 60 zł
BIKINI KLASYCZNE 110 zł
BIKINI BRAZYLIJSKIE / HOLLYWOOD 170 zł
ŁYDKI 80 zł
UDA 80 zł
CAŁE NOGI 150 zł
NOGI + PACHWINY 170 zł
Depilacja męska
KLATKA PIERSIOWA 120 zł
BRZUCH 100 zł
KARK 40 zł
PLECY 130 zł
POŚLADKI  80 zł

 

 

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi