pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

MED 2 CONTOUR - wyszczuplanie

 

 Med 2 Contour - miejscowa liposukcja ultradźwiękowa

Med 2 Contour - to rozwiązanie dla osób chcących nieinwazyjnie pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cellulitu. To jedyne urządzenie na rynku, które działa za pomocą dwóch nakładających się i wzmacniających fal utradźwięków, modulowanych dodatkowo niską częstotliwością. Umożliwia to precyzyjne działanie ograniczone do planowanego pola zabiegu.

Opatentowana głowica zabiegowa aparatu M2C ma dwa pochylone emitery ultradźwięków o najwyższej mocy na rynku. Gęstość mocy 1 emitera to 3W/1 cm² Ich wiązki krzyżują się pod skórą, dodatkowo wzmacniają i wywołują intensywną kawitację, która szybko i trwale uszkadza komórki tłuszczowe. Tak upłynnione komórki usuwane są z organizmu drogami chłonnymi. 


Zabieg polega na rozbiciu komórek tłuszczowych przez ultradźwięki, a następnie wspomaganiu usuwania upłynnionego tłuszczu za pomocą drenażu limfatycznego.

Wskazania
- miejscowa otyłość - brzuch, talia (boczki), uda
- cellulit - specjalne ustawienia maszyny pozwalają działać ultradźwiękom płytko pod skórą rozbijając nierównomiernie nagromadzony tłuszcz

Efekty
- efekt redukcji tkanki tłuszczowej widoczny jest już po pierwszym zabiegu i zwiększa się z każdym kolejnym zabiegiem. Następuje ubytek w obwodach nawet do 4 cm po 1 zabiegu. Zalecana seria to 3-4 zabiegi w odstępach tygodniowych. Efekt jest trwały i nie powoduje efektu jo-jo, aczkolwiek zła dieta i tryb życia mogą powodować powstanie nowych depozytów tłuszczowych po kilku miesiącach. Zaleca się wykonywanie dodatkowego drenażu limfatycznego między zabiegami, który przyspiesza metabolizowanie upłynnionych komórek tłuszczowych.
- efekt redukcji cellulitu - wyraźna poprawa jakości skóry następuje po pierwszym zabiegu, ale uzyskanie pełnego efektu wymaga 6-8 zabiegów.

Przeciwwskazania:
- ciąża
- choroby nowotworowe
- cukrzyca
- rozrusznik serca
- mikro aparat słuchowy
- metalowe implanty w okolicach zabiegowych (np. wkładka wewnątrzmaciczna)
- niewydolność wątroby lub nerek
- nadczynność tarczycy
- zapalenie żył

Odczucia podczas i po zabiegu:
Zabieg mało inwazyjny, można go wykonywać przez cały rok i nie wyklucza z codziennej aktywności.
Samemu zabiegowi towarzyszy uczucie ciepła w miejscu emisji ultradźwięków. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez kilka godzin.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
tel. 56 610 67 67

 

Przed i po:po 1 zabiegu

po 1 zabiegu


po 1 zabiegu


CENNIK

OBSZAR Cena za 1 zabieg Seria 4 zabiegów
Brzuch 700 zł 2200 zł
Boczki 800 zł 2400 zł
Uda wewnątrz 800 zł 2400 zł
Uda zewnątrz 800 zł 2400 zł
Uda całe 1200 zł 3600 zł

 

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi