pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

MED 2 CONTOUR - wyszczuplanie

 

 Med 2 Contour - miejscowa liposukcja ultradźwiękowa

Med 2 Contour - to rozwiązanie dla osób chcących nieinwazyjnie pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cellulitu. To jedyne urządzenie na rynku, które działa za pomocą dwóch nakładających się i wzmacniających fal utradźwięków, modulowanych dodatkowo niską częstotliwością. Umożliwia to precyzyjne działanie ograniczone do planowanego pola zabiegu.

Opatentowana głowica zabiegowa aparatu M2C ma dwa pochylone emitery ultradźwięków o najwyższej mocy na rynku. Gęstość mocy 1 emitera to 3W/1 cm² Ich wiązki krzyżują się pod skórą, dodatkowo wzmacniają i wywołują intensywną kawitację, która szybko i trwale uszkadza komórki tłuszczowe. Tak upłynnione komórki usuwane są z organizmu drogami chłonnymi. 


Zabieg polega na rozbiciu komórek tłuszczowych przez ultradźwięki, a następnie wspomaganiu usuwania upłynnionego tłuszczu za pomocą drenażu limfatycznego.

Wskazania
- miejscowa otyłość - brzuch, talia (boczki), uda
- cellulit - specjalne ustawienia maszyny pozwalają działać ultradźwiękom płytko pod skórą rozbijając nierównomiernie nagromadzony tłuszcz

Efekty
- efekt redukcji tkanki tłuszczowej widoczny jest już po pierwszym zabiegu i zwiększa się z każdym kolejnym zabiegiem. Następuje ubytek w obwodach nawet do 4 cm po 1 zabiegu. Zalecana seria to 3-4 zabiegi w odstępach tygodniowych. Efekt jest trwały i nie powoduje efektu jo-jo, aczkolwiek zła dieta i tryb życia mogą powodować powstanie nowych depozytów tłuszczowych po kilku miesiącach. Zaleca się wykonywanie dodatkowego drenażu limfatycznego między zabiegami, który przyspiesza metabolizowanie upłynnionych komórek tłuszczowych.
- efekt redukcji cellulitu - wyraźna poprawa jakości skóry następuje po pierwszym zabiegu, ale uzyskanie pełnego efektu wymaga 6-8 zabiegów.

Przeciwwskazania:
- ciąża
- choroby nowotworowe
- cukrzyca
- rozrusznik serca
- mikro aparat słuchowy
- metalowe implanty w okolicach zabiegowych (np. wkładka wewnątrzmaciczna)
- niewydolność wątroby lub nerek
- nadczynność tarczycy
- zapalenie żył

Odczucia podczas i po zabiegu:
Zabieg mało inwazyjny, można go wykonywać przez cały rok i nie wyklucza z codziennej aktywności.
Samemu zabiegowi towarzyszy uczucie ciepła w miejscu emisji ultradźwięków. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez kilka godzin.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
tel. 56 610 67 67

 

Przed i po:po 1 zabiegu

po 1 zabiegu


po 1 zabiegumedycyna estetyczna Toruń by 73dpi