pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

Depilacja laserowa - Light Sheer

 

 EPILACJA LASEROWA - PRACUJEMY NA 2 NIEZWYKLE SKUTECZNYCH LASERACH DIODOWYCH
- PRIMELASE COCOON MEDICAL
- LIGHT SHEER LUMENIS

  

Depilacja laserowa to zabieg, który wyraźnie poprawia komfort życia, gdyż usuwa niechciane owłosienie na zawsze. Profesjonalnie wykonany zabieg i przy pomocy dobrego sprzętu jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym.

GWARANCJA JAKOŚCI

Cztery główne dewizy, które nam przyświecają przy depilacji laserowej to:
1. BEZPIECZEŃSTWO
Mamy świadomość odpowiedzialności za pacjenta.
Zabiegi wykonują osoby przeszkolone z wieloletnim stażem w pracy z laserem. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem. Lasery spełniają międzynarodowe normy bezpieczeństwa FDA oraz posiadają aktualny przegląd techniczny, co gwarantuje, że parametry energetyczne są regularnie sprawdzane przez serwis.

2. SKUTECZNOŚĆ
Niechciane owłosienie usuniemy na zawsze.
Podczas bezpłatnej konsultacji, na podstawie koloru karnacji i koloru włosów określimy prawdopodobną ilość zabiegów. Statystyki, które prowadzimy pokazują, że najczęściej jest to 4-6 zabiegów. Po takiej serii osiągamy skuteczność na poziomie 90% usuniętych włosów. Włosy, które pozostają są cieniutkie i jasne.

3. KOMFORT
Dbamy o komfort pacjenta. 
Najnowszy laser Pimelase jest praktycznie bezbolesny. Skóra podczas zabiegu jest mocno chłodzona przez co zabiegi są komfortowe.

4. EKONOMIA
W Vanilla Spa posiadamy atrakcyjne pakiety 5-zabiegowe, a za każdy zabieg powyżej 5-tego płacisz tylko 50% ceny bazowej.

Posiadamy dwa renomowane lasery diodowe: hiszpański Primelase Cocoon Medical i amerykański Light Sheer, Lumenis, który uzyskał Złoty Laur Kosmetologii w kategorii "Najlepsze urządzenie do trwałego usuwania owłosienia". Każdy kto zetknął się z tym laserem potwierdzi, że jest to urządznie bardzo skuteczne tzn. decydując się na ten laser możesz mieć pewność, że włosy zostaną trwale usunięte na zawsze, w możliwie najkrótszym czasie. Primelase natomiast to bardzo nowoczesy laser, który jest bardzo komfortowy dla klienta, zabiegi są bezbolesne i bardzo szybkie.

Przy wyborze rodzajów laserów kierowaliśmy się skutecznością, która jest dla nas priorytetem. Jak potwierdzają praktycy, którzy mieli styczność z wieloma laserami - Light Sheer XC to najlepszy model w historii firmy Lumenis. Dlaczego?
- bo emituje największą gęstość energii na cm², która odpowiada za skuteczność - do 100J/cm² - pozwala to na skuteczne usunięcie włosów bez ryzyka poparzeń. Dla porównania duża końcówka lasera Light Sheer Duet i Desire emituje energię tylko do 12 J/cm, a duża Vectus 24J/cm co wymusza pracę na bardzo wysokich parametrach lasera tzn. maksymalna moc i długość impulsu laserowego. Potrzeba więc więcej zabiegów, aby efekt był zadawalający. Powszechną więc praktyką w laserach Duet, Desire i Vectus jest używanie małej końcówki, która ma taką samą gęstość energii jak nasza końcówka XC, ale jest mniejsza więc zabieg jest dłuższy. 

Reasumując laser Light Sheer XC to złoty środek pomiędzy bezpieczeństwem, skutecznością i czasem zabiegu. Jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy od Duet, Desire i Vectus, ale zabieg trwa dłużej przy takich powierzchniach jak nogi, czy plecy. Przy depilacjach takich jak pachy czy bikini nasz laser jest dodatkowo najszybszy ze wzgędu na większą głowicę zabiegową. 


Light Sheer XC posiada specjalny kontaktowy system chłodzenia skóry tzw. Chill Tip, szafirowa końcówka chroni i chłodzi górną warstwę skóry podczas zabiegu zwiększając jego komfort.


Ilość zabiegów uzależniona jest głównie od koloru włosów i koloru karnacji. Najlepiej i najszybciej usuwane są włosy ciemne i grube na jasnej karnacji, tak więc paradoksalnie im włos jest cieńszy i jaśniejszy tym trudniej go usunąć, ale i z takimi włosami radzi sobie Light Sheer XC, potrzeba na to jednak o 1-3 zabiegów więcej. Przy ciemnych włosach już po 1 zabiegu uzyskuje się skuteczność 30-50% usuniętych włosów i najczęściej wystarczą 4 serie do usunięcia włosów w ok. 90%. Pozostałe włosy to te cienkie i jasne.

Light Sheer XC jest tak skuteczny i tym różni się od wielu innych urządzeń na rynku, że:
- ma bardzo wysoką gęstość energii skupioną na 1cm², która wynosi aż 100 J/cm²
- ma bardzo wysoką częstotliwość 2Hz, która wpływa na czas zabiegu 
- świeci jedną długością fali tzn. 800nm, która działa stricte na cebulki włosowe, nie rozgrzewa niepotrzebnie innych tkanek, jak to jest w przypadku innnych urządzeń np. IPL. Dzięki temu uzuskuje bardzo wysokie gęstości energii co ma zasadniczy wpływ na skuteczność depilacji.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ POŁĄCZONĄ Z PRÓBĄ LASEROWĄ!
tel. 56 610 67 67

NIEZBĘDNE PRZYGOTOWANIA PRZED DEPILACJĄ LASEROWĄ

 • dzień przed zabiegiem należy ogolić „z włosem” skórę w miejscach planowanej depilacji, ale pozostawić mały fragment nieogolony w danym obszarze, aby można było ocenić ich kolor i grubość

 • przed zabiegiem, przez okres minimum 4 tygodni, nie można wyrywać włosów (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne). Można natomiast je golić lub przycinać

 • przed zabiegiem umyć powierzchnię samą wodą, nie stosować balsamów, antyperspirantów itp.

 • przed zabiegiem nie stosować kremów z witaminą A, retinoidami, witaminą C, z kwasami owocowymi - 4 tyg. przed depilacją

 • nie stosować substancji złuszczających w miejscu depilowanej powierzchni - min. 1 tydzień bez złuszczania

 • terapia doustna retinoidami (np. Roaccutane) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem

 • o wszystkich stosowanych lekach doustnych i miejscowych należy poinformować przed zabiegiem

 • leki światło-uczulające i niektóre zioła (nagietek, dziurawiec, herbata Figura) muszą być odstawione na 2 tygodnie przed zabiegiem

 • zabiegi kosmetyczne oczyszczania twarzy, w przypadku depilacji w tym miejscu, jest możliwy 7 dni przed zabiegiem

PO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ 

 • naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk lub zaczerwienienie skóry, które ustępują po kilku (kilkunastu) godzinach. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) skórę należy traktować delikatnie:
  - myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą, 
  - nie stosować dezodorantów i antyperspirantów (depilacja pach), 
  - stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen, Alantan, Termcool
  - skórę traktować delikatnie tzn. nie trzeć, nie drażnić
  - preparaty złuszczające (np. peeling) wprowadzić 2 tygodnie po zabiegu
  - unikać gorących kąpieli

 • bezwzględny zakaz opalania się (naturalnego i w solarium) do 2-3 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest ochrona (kremy anty-UVA i UVB o wysokich filtrach – najlepiej 50 lub więcej).

 • pomiędzy zabiegami nie stosować substancji i leków przeciwwskazanych.

 • do ustąpienia podrażnień nie korzystać z basenów i saun.

 • nie wyrywać włosów przez minimum 6 tygodni (twarz minimum 4 tygodnie) – dopuszczalne jest golenie maszynką do golenia.

 • kolejne zabiegi – (około 4 – 6 zabiegów) – należy wykonywać w odstępach średnio 8-10 tygodni w przypadku nóg i pleców oraz 4-6 tygodni w przypadku pozostałych części ciała. 

      

          

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi