pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

Zamykanie naczynek twarz - Veinwave

 

ZAMYKANIE CZERWONYCH NACZYNEK - VEINWAVE TM

Naczynka znikają już po 1 zabiegu. Veinwave wykorzystuje proces termokoagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości(RF) doprowadzając do podgrzania i zamknięcia drobnych naczyń krwionośnych. Dzięki Vainwave możemy leczyć czerwone naczynka na twarzy i ciele, leczyć rumień i usuwać rubinki. 

Veinwave to lider rynku w masowym leczeniu teleangiektazji Urządzenie istnieje na rynku od 10 lat i wykonano nim ponad 50.000 zabiegów w 31 krajach, dzięku czemu zostało uznane za złoty standard w usuwaniu drobnych zmian naczyniowych na skórze. Veinwave jako jedyne urządzenie wykorzystujące zjawisko termokoagulacji uzyskało aprobatę FDA i CE i zostało dopuszczone na terenie USA i UE do leczenia drobnych zmian naczyniowych.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Zabieg polega na przyłożeniu cieniutkiej igły do skóry w miejscu gdzie występuje czerwone naczynko. Przez 0,2 sekundy emitowany jest impuls elektryczny, który przenika przez skórę do naczynia wypychając krew i koagulując naczynie. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5mm. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn. Przy zabiegu nie występuje krwawienie.
Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika do godziny od zakończenia terapii. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

ZALETY METODY VEINWAVE
- pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych czerwonych naczynek na całym ciele
- krótki czas zabiegu
- relatywnie mało bolesny w porównaniu z innymi metodami
- szybki powrót do pełnej aktywności życiowej po wykonaniu zabiegu
- możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok
- brak konieczności noszenia wyrobów uciskowych po wykonanej procedurze
- dla każdego rodzaju skóry
- bez konieczności unikania słońca
- skuteczne leczenie wrażliwych obszarów, takich jak powieki, kostki i kolana
- sprawdzona procedura, bezinwazyjna, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA

EFEKTY VEINWAVE - GALERIA

VEINWAVE - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Ile zabiegów potrzebuje pacjent do zlikwidowania zmian naczyniowych?
Przy pojedynczych naczyniach wystarcza jeden zabieg. W sytuacji, gdy problem jest bardziej zaawansowany, może być potrzebnych kilka sesji, wykonywanych w odstępie 4-6 tygodni.

Czy po zabiegu Veinwave definitywnie można rozprawić się z chorobą?
Zabieg Veinwave usuwa widoczne oznaki choroby. U wielu pacjentów nie będą one się powtarzać. Niestety wiele przyczyn, takich jak: niewydolność żylna, trądzik różowaty, jak również złe nawyki codzienne (np. nadmierne opalanie, nadużywanie alkoholu) mogą doprowadzić do rozwijania się nowych naczynek.

Czy kuracja ma skutki uboczne?
W przeciwieństwie do innych metod leczenia, takich jak laseroterapia przezskórna czy IPL, nie są znane żadne poważne skutki uboczne. Widoczne są mikrostrupki na przebiegu leczonych naczynek, przypominające wyglądem zadrapania przez kota, których nie można zdrapywać (ryzyko znamion). Jest to zabieg, po którym większość pacjentów może wrócić do pracy. Nie trzeba specjalnie unikać światła słonecznego. System Veinwave ma tę zaletę, iż nie niszczy naskórka.

Jak długi jest okres rekonwalescencji?
Po leczeniu Veinwave nie ma ograniczenia aktywności. Po wyjściu z gabinetu w obszarach poddanych zabiegowi widoczne jest silne zaczerwienienie oraz niewielki obrzęk. Te objawy ustępują do kilku godzin po zabiegu. Następnie w miejscach nakłuć pojawiają się mikrostrupki, których nie można zdrapywać. W przypadku twarzy struki odpadają ok. 3-5 dni po zabiegu. W przypadku kończyn także powstają strupki po zabiegu i czasami po strupkach drobne znamiona, które mogą się utrzymywać na skórze do 3 miesięcy.

Kto nie może korzystać z zabiegów systemem Veinwave?
Pacjenci z alergią na nikiel, który jest głównym składnikiem igieł. W tym przypadku należy zastosować dostępne w ofercie igły złote. Poza tym głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża oraz okres karmienia piersią i padaczka.

Czy zabieg jest bolesny?
Pacjenci z niskim progiem bólu mogą postrzegać kurację jako bolesną. Jednak większość pacjentów opisuje swoje odczucia jako chwilowe pieczenie. 

Czy zabieg Veinwave jest skuteczny przy ciemnej skórze?
Veinwave można wykonywać na wszystkich typach skóry.

VEINWAVE - VIDEO
VEINWAVE - CENY
Cena wykonywanej procedury zamykania naczynek uzależniona jest od użytej liczby impulsów na danym obszarze.
Licznik impulsów widoczny jest dla pacjenta:

- 1 impuls = 1 zł
- zamknięcie pojedynczego naczynka - 90 zł
- średni koszt zamykania naczynek na całej twarzy - 300-400 zł
- usunięcie punktu rubinowego - 120 zł

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi