pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń

PROMOCJE W STYCZNIU

 

PROMOCJE W STYCZNIU


KURACJA ANTI AGING
RADIOFRAEKWENCJA MIKROIGŁOWA
Radiofrekwencja mikroigłowa jest niezwykle precyzyjnym, efektywnym i bezpiecznym zabiegiem z bardzo krótkim czasem gojenia (1 dzień). Jest połączeniem mezoterapii mikroigłowej z termoliftingiem, gdzie źródłem ciepła są fale radiowe podawane do skóry przy pomocy cienkich mikroigiełek. Uzyskujemy efekt 3D działając zarówno na naskórek, jak również na skórę właściwą. Główne wskazania: wiotka skóra, zmarszczki, blizny, rozstępy. Następuje: zagęszczenie i poprawa struktury skóry, redukcja zwiotczeń, redukcja zmarszczek, ujędrnienie.
Cena za 1 zabieg - twarz: z 750 na 500 zł
Cena za serię 3 zabiegów- twarz: 1 350 zł
Więcej o zabiegach mikroigłowy RF czytaj TUTAJ


WYSZCZUPLANIE
MED 2 CONTOUR – MIEJSCOWA LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Bezinwazyjna metoda redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak: brzuch, uda i boczki.
Zabieg polega na rozbiciu komórek tłuszczowych przez ultradźwięki, a następnie wspomaganiu usuwania upłynnionego tłuszczu za pomocą drenażu limfatycznego. Uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu poprzez drogi chłonne. Efekty widoczne już po 1 zabiegu – ubytek w obwodach od 1 do 4 cm.
Cena za serię 4 zabiegów: 2 500 zł (dowolny obszar)
Cena regularna: 2 800 – 3 000 zł
Więcej o Med2Contour czytaj TUTAJ


RELAKS
MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI
Masaż, który nie tylko działa rozluźniająco na mięśnie, ale usuwa wewnętrzne blokady i napięcia psychiczne. W naturalny sposób leczy psychikę pacjenta. Pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz czyli wrócić do rzeczywistości i się w niej odnaleźć. Masaż wykonywany w konkretnej intencji masowanej osoby. Terapeutka do masażu wykorzystuje przedramiona i łokcie.
Czas zabiegu: 90 min.
Cena zabiegu:  z 200 na 180 zł

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi