pl - depilacja laserowa Toruńen - depilacja laserowa Toruńde - depilacja laserowa Toruń
medycyna estetyczna Toruń
Laser Light Sheer - depilacja laserowa już w Vanilla Spa

Depilacja laserowa Light Sheer to już marka sama w sobie, każdy kto zetknął się z zabiegami trwałego usuwania owłosienia tym laserem potwierdzi, że jest to metoda przede wszystkim skuteczna tzn. decydując się na ten laser możesz mieć pewność, że włosy zostaną trwale usunięte na zawsze.

Light Sheer wytwarza strumień wysoce skoncentrowanego światła, który jest absorbowany przez pigment w cebulkach włosów melaninę. Laser pulsuje przez ułamek sekundy i odparowuje pigment uszkadzając jednocześnie wiele mieszków włosowych. Co ważne laser nie wnika wgłąb ciała, długość fali to 800 nm. L
aser Light Sheer posiada specjalny system chłodzenia Chill Tip, który chroni i chłodzi górną warstwę skóry przed, w czasie impulsu oraz po każdym impulsie przez co sam zabieg jest bardzo efektywny, ale tez niemalże bezbolesny.

Ilość zabiegów uzależniona jest głównie od koloru włosów i koloru karnacji. Najlepiej i najszybciej usuwane są włosy ciemne i grube na jasnej karnacji, tak więc paradoksalnie im włos jest cieńszy i jaśniejszy tym trudniej go usunąć, ale i z takimi włosami radzi sobie Light Sheer, potrzeba na to jednak 1-3 zabiegi więcej. Przy ciemnych włosach po 1 zabiegu uzyskuje się skuteczność 30-40% usuniętych włosów i najczęściej wystarczą 4 serie do usunięcia włosów w ok. 90%. Pozostałe włosy to te cienkie i jasne.

Light Sheer jest tak skuteczny i tym różni się od wielu innych urządzeń na rynku, że:
- ma bardzo wysoką gęstość energii skupioną na 1cm², która wynosi aż 100 J/cm²
- ma bardzo wysoką częstotliwość 2Hz, która wpływa na czas zabiegu 

Szczegóły oferty TUTAJ.
 

 

medycyna estetyczna Toruń by 73dpi